Den bedste klub i klubben
DE ÆREDE MEDLEMMER

Medlemmer 2019
(Samtykkeerklæring Persondataforordningen)

  

Holm, Hugo (FM)

hugoholm@gmail.com

The big hooker
  Pedersen, Gunnar Mylius (FM)

gunnar@myliusp.dk

 Past president
  Kold-Hansen, Lars (FM) lars@kold-hansen.dk  Web-master
  Dahl, Hans hansdahl@valja.dk  Past vicepresident
  Odgaard, Richard  rich@mail.dk Past incassator
  Nielsen, Anders  hovedgaden7@gmail.com  Mørtelmurer og nu med-lem
  Bols, Ole  ole.bols@royalunibrew.com  Sodavand og øl
  Gam, Jens Peter  jenspetergam@mail.dk  Ophøjet til medlem 2008
  Pedersen, Thomas Riise thomasriise1@live.dk  Ophøjet til medlem 2011 
Madsen, Jens Kr. jkmazzen@gmail.com Ophøjet til medlem 2011 
Kjærbo, Lars  larskjerbo@gmail.com Ophøjet til medlem 2012 
Bonfils, Stig stigbonfils@gmail.com  Ophøjet til medlem 2012 
Andersen, Peter  peterneergaardandersen@gmail.com Ophøjet til medlem 2013 
Pedersen, Børge  boerge@stofs.dk  Ophøjet til medlem 2013 

Villadsen, Bjarne 

bjarne.villadsen@mail.tele.dk   President (2017)
Møller, Steen  sm@malik.dk  Vice president (2017)
Noll, Brian brian.noll@turbopost.dk Ophøjet til medlem 2016
Bohnstedt-Marcussen, Ernst Secher  ernst.marcusen@esbm.dk   Ophøjet til medlem 2017
Schack, Lars lascje@jubii.dk Ophøjet til medlem 2018 
Fjordbak, Henrik henrikfj1@gmail.com 10. års aspirant 
Nielsen, Klaus Astrup  klausanielsen@hotmail.com  7. års ansøger til ledig aspirantplads 
Mårup, Jan K. Madsen janmaarup@gmail.com  7. års ansøger til ledig aspirantplads
       Incassator      
Pedersen, Bent  bentpedersen94@gmail.com  6. års ansøger til ledig aspirantplads
  Dam, Thorstein  thorstein@metalwork.dk  6. års ansøger til ledig aspirantplads      
  Skovfoged, Jan jskover@hotmail.com 6. års ansøger til ledig aspirantplads     
  Pedersen, Jesper Riise riise@post-cybercity.dk 6. års ansøger til ledig aspirantplads   
  Laursen, Allan  alaursen@tdcadsl.dk 5. års ansøger til ledig aspirantplads      
  Jensen, Tommy  tommy.j@enggaard.dk 5. års ansøger til ledig aspirantplads    
Brandt, Henrik  hb@b-kon.dk 5. års ansøger til ledig aspirantplads    
  Laursen, Per  perlaursen9@gmail.com 5. års ansøger til ledig aspirantplads
  Nielsen, Dennis Dybdal dylle10@hotmail.com 5. års ansøger til ledig aspirantplads
  Kjær, Søren annsoren@hotmail.com 5. års ansøger til ledig aspirantplads
  Damgaard, Lars damgardi@hotmail.com 3. års ansøger til ledig aspirantplads

 

 

Chemnitz, Steen sc@ds-staal.dk 3. års ansøger til ledig aspirantplads
  Nielsen, Vagn Krogh hobrovej206@gmail.com 2½. års ansøger til ledig aspirantplads
  Kolding, Klaus klaus.kolding@yahoo.com 1. års ansøger til ledig aspirantplads

 

 

Graversen, Allan graversen@adslhome.dk 1. års ansøger til ledig aspirantplads